Kuidas sinust võib saada 360° juht

10/2017
Bill Hybels, Willow Creek vanempastor

Kolmesaja kuuekümne kraadi juhid ei suuna oma juhtimisandi üksnes lõuna poole – inimestele, kes nende hoole alla on antud. Nad õpivad juhtimist ka põhjasuunas, mõjutades neid, kelle autoriteedi all nad ise on, samuti itta ja läände – mõjutades oma kaaslasi. Aga kõige tähtsam, nad õpivad, kuidas hoida oma kompassinõel õiges kohas iseennast juhtides – hoides oma elu heas häälestuses, et nad saaksid teisi maksimaalselt juhtida.

Selles, mida ta peab enda kõige tähtsamaks raamatuks, jagab Bill Hybels seda, mida ta on õppinud kristlikust juhtimisest enam kui kolmekümne aasta jooksul, kui ta on olnud Willow Creek'i pastor. „Julge juhtimine” annab läbiproovitud juhtimisstrateegiaid, mida on eesliinil katsetatud ja täiustatud. Ja kõige parem – see annab sulle edasi ühe tänapäeva parima kristliku juhi olemuse – tema innuka pühendumuse evangelismile ja jüngrite tegemisele ning kirglikkuse inspireerida teisi koguduse juhte samal ajal, kui ta ise juhina kasvada püüab.
Hybels väidab: „Kohalik kogudus on maailma lootus ning selle tulevik on peamiselt selle juhtide kätes.“

Kui sulle lähevad korda usuvõõrad inimesed ... kui sa tahad näha, et usklikud teenivad innukalt oma vaimuande kasutades ... kui sinu süda lööb kohaliku koguduse pärast samas rütmis, mis Jumalal ... siis see raamat on sulle. „Julge juhtimine” paneb sind juhtima kogu oma jõuga, oskustega ja usuga. Ja see annab sulle tööriistad, et seda teha.

Bill Hybels on Willow Creek'i kogukonnakoguduse rajaja ja vanempastor ning Willow Creek'i Assotsiatsiooni nõukogu esimees. Willow Creek'i kogudus asub Chicago lähedal USAs. Hybels on kirjutanud enam kui kakskümmend populaarset raamatut, nende hulgas „Aksioomid. Mõjuvad juhtimistarkused”, „Kes sa oled, kui keegi ei näe”, „Püha rahulolematus” ja „Vaikse sosina vägi”. Hybels on ülemaailmselt tunnustatud kristliku juhtimise ekspert, kes innustab kristlasi muutma inimesi ja kogukondi kohaliku koguduse kaudu.