10/2013 02 DVD ymbris
Helari Hellenurm, Agape misjonär

Tartu misjonikonverentsil „Piiri taga" esitleti äsjailmunud DVD plaati „Minu elu, minu vabadus". See sisaldab lühidokumentaali „Jeesus" ja Jumal.ee videolugusid.

Uuel plaadil arutlevad Hannes Hermaküla, Meego Remmel, Kristjan Luhamets ja Peeter Roosimaa usu üle ja esitavad vaatajaile küsimusi, mis eestlaste kättesaadud vabaduse nautlemises kõrvale on jäänud. Ilmekates vahekaadrites teevad Merlin Ponna juhendamisel näitlejatena kaasa Meelike Kurri, Immanuel Volkonski jt.

Isikliku Jumalasuhte kohta on võimalik rohkem teada saada jätkuvideode kaudu. Jeesuse elu ja tegevust ilmestab Luuka evangeeliumi põhjal film „Jeesus". Oma lugu Jumalaga räägivad telemees Hannes Hermaküla, endine narkodiiler ja praegu koos politseiga narkoennetustööd tegev Immanuel Volkonski, sportlane Tiidrek Nurme ja muusik Jana Abzalon.

Plaadil on ka kontaktandmed, kuhu saata tagasisidet ja jagada oma mõtteid aruteluks ning esitada küsimusi vaadatu kohta.

DVD väljaandjaks on Agape Eesti. „Minu elu, minu vabadus" lühidokumentaali produtseerisid Otto Pärnamägi ja Hendrik Adler koos vabatahtlikega.

DVD kokkupanemisel oli mul üks eriline kogemus. Mul ei ole kodus DVD mängijat ja plaadi testimiseks pidin minema oma vanemate juurde. Loomulikult oli siis ka vanematel huvi, et mis asju ma ajan ja mis filmid need on? Sain kasuisale näidata lisaks lühidokumentaalile Hannese ja Immanueli lugu, mida ta vaatas suure huviga, ja saime vahetada mõne sõna nende filmide üle. Kuna mu vanemad ei ole usklikud, olen väga tänulik selle tunnistamisvõimaluse eest. Usun ja palvetan, et see plaat saab olema üks hea tööriist, mis võimaldab DVD jagajatel ja näitajatel alustada sisukaid vaimulikke vestlusi.

DVD-d saab tellida oma kogudusele ja sõpradele, oma sugulastele, töö- ja koolikaaslastele Agape Eesti kaudu aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..