Sool ja Valgus koguduse uued töötegijad

01/2011

Pärnu Sool ja Valgus Koguduse 16. aastapäeval usaldas pastor Alari Allikas koguduse karjase kohused oma pojale Kristjan Allikale, kes samas ordineeriti diakoniks EKB liidu presidendi Meego Remmeli poolt koos senise pastoriga. Allikas Juunior õpib Kõrgema Usuteadusliku Seminari esimesel kursusel.

.

9. jaanuaril toimunud aastapäeval paluti ja sooviti ühtlasi õnnistust jumalateenistust juhatanud pastor Alari Allikale, kes läkitati koos abikaasa Katriniga välismisjonärina Soome, ehitama üles sealset misjoniorganisatsiooni Shalom, kellega koos on tehtud ja kavandatakse tulevikuski misjonitööd ka Eestimaal.

Sool ja Valgus Koguduse ülistusansambli kõrval musitseerisid aastapäeval ka Uue Elu Vennaskonna liikmed ning tervitasid mitmed külalised, nende seas Liidu Noorsootöö Keskuse juht Pille Havakats.

LNK juhi ja kevadel Pärnus toimuvate noorte Piiblipäevade projektijuhi Risto Tamme koordineerimisel leidis samas aset ka PP2011 teemaline nõupidamine, kus nii pastor kui diakon Allika kõrval osales ka president Remmel.