Suvefestival „Kindlus üle aegade“

03/2014
Margus Mäemets, programmijuht

EKB Liidu 2014. aasta suvefestival toimub Saaremaal 11.–13. juulil. Moto „Kindlus üle aegade" annab idee tutvuda kindlasti Kuressaare Lossiga, aga tuletab meelde eelkõige seda, et Issand on meie kalju ja varjupaik ning Jumala sõna kui põlvkondade pärand püsib igavesti.
Suurte teenistuste toimumiskoht on Kuressaare Siioni kirik. Väiksemad üritused toimuvad ka mujal (Pahapilli palvelas, Rahu koguduse saalis, Haagi vennastekoguduse palvela platsil, pargi kõlakojas).

Jutlustajatest on hetkeseisuga andnud nõusoleku pastorid Meego Remmel, Joosep Tammo, Ülo Niinemägi, aga ka mustanahaline Mullery Jean Pierre. Laulame värskeid ülistuslaule koos Timo Lige ja Kuressaare kooriga, avastame Talle Kiituse laule uues kuues koos Oleviste Ülistuskooriga, laulame vaimustunult vanu Võidulaule ja lõpujumalateenistusel naudime head neljahäälset repertuaari ühendsegakoorilt. Noortekontserdil astuvad üles Trio Comodo ja SOL.

Programmi mahuvad veel lõkkeõhtu Pähklimäel, võrkpall Titerannas, seminarid, Lossiöö kontserdid jm.
Oikumeeniline lasteprogramm KidsGames' võtmes toimub 500 m kaugusel Siioni kirikust Saaremaa Ühisgümnaasiumi (SÜG) staadionil (vihma korral võimlas).

Majutusvõimalustega palume tutvuda Liidu kodulehel. Mugavamatest on SÜG Hostel (10–20 €/koht), Mardi Hotell (22–35 €/koht), Pähklimäe Laagrikeskus (5–13 €/koht) jm. Majutust saab broneerida kuni 1. juunini. Toitlustamine toimub SÜG-i sööklas (H – 4€; L ja Õ – 5€)
Ootame teid!