Suvefestival teist korda Kuressaares

06/2014 10 1996 sf 1

Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit (EKB Liit) korraldab alates 1994. aastast suvefestivale erinevates linnades. Lisaks Kuressaarele toimub sel aastal üritusi Vanamõisas, Pahapillis, Haagis.

Linnarahvale avatud ettevõtmisi toimub kõigile, lisaks on eraldi kava lastele ja noortele ning võrkpallivõistlused rannas. Möödunud aastate osalejate hinnanguil on suvefestivalide märksõnad: südamlikkus, julgustav, hästi organiseeritud.

Päevade programmis on palju mitmesugust muusikat (vaata lk 2 ja 27). Kõnelejatest astuvad üles pastorid Joosep Tammo, Koit Kask, Peeter Lemats, Ülo Niinemägi, Matt Edminster, Meego Remmel.10 1996 sf 3

Laupäeval leiavad aset seminarid, kus Ardo Ojasalu avab teemat „Kui pensionisambad kõiguvad" ning Karita ja Meelis Kibuspuu „Perekond kui sotsiaalse turvalisuse kindlus".

Kõik üritused on ilma piletiteta, vabatahtlike annetustega.
Loodame, et Saaremaa pealinnas, mille tunnuslauseks on „heade tuulte pöörises", saab nendel päevadel värskendust nii vaim, hing kui ihu.

Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit
Kogudusi 82 (sh venekeelseid 12)
Täiskasvanud koguduseliikmeid 6327
Noorsootöös 1776
Ajalugu 130 aastat


Kaugeim kõneleja on Mullery Jean-Pierre. Ta on olnud üle 30 aasta Beraca baptistikoguduse pastor Brooklynis, New Yorgis, USA-s. Selle ajaga on kogudus kasvanud 50 liikmelt 1200. Piirkonnas on rajatud mitmeid uusi kogudusi. Paralleelselt kogudusetööga on Mullery ka Haiiti misjoni juht Converge Worldwide koguduste liidus. 10. jaanuaril võttis ta vastu ÜRO Rahvusvahelise abiorganisatsiooni auhinna „Väljapaistva juhtimise eest" seoses tema tegevusega humanitaarabi jagamisel Lagone maavärina ohvritele Haiitis. Abielus Cacheta Jean-Pierre´iga, neil on 6 last. Sõbrad kutsuvad teda Pastor Willie.
10 mullery jean-pierre