Mu sees on üks laul

TIMO LIGE LASTELAULUD

Uued kristlikud lastelaulud igasse kodusse ja kogudusse!

Ühe karbi sees on 2 plaati – ühel on 13 laulu kuulamiseks ja teisel fonogrammid kaasa laulmiseks. Lisaks veel noodivihik – siis on kindel, et laulud õigesti selgeks saavad.

Hiiumaa, Tallinna ja Tartu koguduste lastel oli võimalik koos Timoga need laulud juba selgeks õppida. Nüüd on sinu kord – õpi või õpeta lastele laulud selgeks ja laulame koos Tallinna Lilleküla staadionil Kristuspäeval, 28. juulil 2012

Täpsem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

*****************************

Jumal on kinkinud mulle aastate jooksul väga palju lastelaule. Sellel plaadil ja noodivihikus on üks väike valik nendest. Mul on väga hea meel, et Tähti Lehtsaare ja Varje Soone eestvedamisel on need laulud plaadile saanud. Kuigi tegu on lastelauludega, on nendes lauludes väljendatud minu isiklikud kogemused ja usk. Nii nagu Jumal armastab igat väikest beebit, nii armastab ta ka igat noort ja täiskasvanut. Olgu need laulud õnnistuseks ja julgustuseks paljudele lastele ja miks mitte ka täiskasvanutele. Täitku Jumal meie kõigi südamed tänu ja ülistusega Jumalale, sest Tema on hea!

Timo Lige

.