Kuninga laevastik kutsub Pärnusse

04 jenny03/2018
Terje Võrk, MTÜ Jenny Kruse

Tule ja osale meremisjonis – sõidame erinevatesse Eesti sadamatesse ja oleme kohal koos Püha Vaimuga! „Jenny Kruse” meeskond ootab oma ridadesse meresõpradest noori ja vanu, mehi ja naisi üle Eesti. Kui su hinges on koht misjonitööl ja sa merd ei karda, tule pardale. Kui meri pelutab, saad kaasa lüüa kaldapealses töös.

Oleme kristlik mittetulundusühing, kelle eesmärk on jagada lootust Eestimaa inimestele – eriti neile, kes kogevad elus raskusi, läbikukkumisi, on sõltuvuste või pahede küüsis. Katkisena on valus elada ja katkise inimese kõrval on samuti raske olla. Hea sõnum on see, et Jumal armastab meid ja ta on valmis aitama meil jälle terveks ja terviklikuks saada –, kui me lubame tal seda teha.

Meie meeskond on praegu pisike, unistused aga suuremad. Piibel on tulvil innustavaid lugusid Jeesusest ja merest – merereisidest.
Vii oma kogudus merele:
jumalateenistused, piiblitunnid, palvekoosolekud;
perepäevad;
tööharujuhtide motivatsiooni- ja õppereis Pärnu lahel;
Alfa-kursuse väljasõit.

„Kingsfleet 2018” konverents toimub Pärnus 5.–8. aprillil.

Kingsfleet (Kuninga laevastik) tähistab iga-aastast umbes kahekümnes erinevas riigis asuva laevastiku kogunemist. Sinna kuuluvad inimesed ja organisatsioonid, kes tegelevad misjonitööga ning keda aitab selles laev. Kord aastas jagatakse üksteisega lugusid ja kogemusi, et saada inspiratsiooni järgmiseks navigatsiooniks.

Koguneme St. Peterburi hotelli konverentsikeskuses Hospidali 6. Tänavune teema on „Usalda Issandat!” Täpne päevakava veebis: www.jennykruse.ee/kingsfleet.
Enamik laevu veel ei sõida, sestap on Pärnus vaid meeskonnad. Kodusadamas on kohal „Jenny Kruse” – vana ajalooline puulaev. See on 1944. aastal Taanis Skagenis valminud ketš-tüüpi kahemastiline purjekas. Algselt kalalaevana ookeanil seilanud „Jenny” ehitati 80ndatel Rootsis Donsö saarel ümber vabaajalaevaks. 2011. aastal ostis pastor Alari Allika poolt loodud MTÜ Jenny Kruse selle Rootsi abiorganisatsioonilt Shalom.

„Me tahame oma usku kasvatada ja olla seeläbi tugevamad ja kindlamad. Ning kui meid kutsutakse, saame julgelt minna ja evangeeliumi kuulutada,” ütleb konverentsi sissejuhataja Risto Tamm. Toimuvad piiblitunnid, seminarid ja palveringid, lugude ja kogemuste jagamine. Ülistuses teenib pilli ja lauluga kaasa vabakoguduse pastor Aarne Heide. Viimasel päeval toimub oikumeeniline teenistus Pärnu Agape Keskuses.

Konverentsi hinnad:
„Üheotsapilet 1” – 10 € päev;
„Üheotsapilet 2” – 20 € päev+söök;
„Junga” – 25 € (konverents);
„Madrus” – 60 € (konverents+söök);
„Tüürimees” – 125 € (konverents, söök, majutus);
Osalemissoovist kirjuta hiljemalt 1. aprilliks: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja kinnita seda maksega MTÜ Jenny Kruse arvele:
EE212200221063968748, selgitus „Kingsfleet 2018” (osaleja nimi/nimed).
„Jenny Kruse” tegemisi saad toetada:
„Kapten” – 200+ € (tänutäheks 2,5-tunnine laevasõit kahele)
„Admiral” – 500+ € (tänutäheks lahekruiis kuni 12 inimesele)