Eesti misjonikokkutulek 2010

7-8/2010

24.-25. septembril 2010 toimub Tallinna Metodisti kirikus kirikutevaheline Eesti Misjonikokkutulek 2010, millega tähistatakse 100 aasta möödumist oikumeenilisest misjonikonverentsist Edinburgis.

Kokkutulekul pööratakse eriliselt tähelepanu Kristuse koguduse misjonitegevusele ja otsitakse praktilisi juhtnööre, kuidas viljakamalt inimestega kontakte luua ning kuidas tänases Eestis rääkida inimestele Kristusest.

Peakõnelejaks on Steve Hollinghurst Inglismaalt. Anglikaani kirikust pärit külaline ütleb enda kohta, et ta pühendanud oma elu uurimaks, kuidas mõistetavalt edastada usku inimestele, kellel puudub kiriklik taust. Üritusel saab kuulata ja näha spetsiaalselt selleks ürituseks lindistatud videointervjuud Šveitsi Agape juhi Hanspeter Nüeschiga, kes annab nõu, kuidas kaasaja kogudus peaks evangeeliumi kuulutama. Sõna võtavad mitmed pastorid ja evangelistid, kes on Eestis selles valdkonnas tegevad. Toimub ühine jumalateenistus, arutelud, avatud on misjonikohvik. Noorte tippsündmuseks kujuneb kindlasti Kaarli kirikus korraldatav reedeõhtune ööpalvus koos Oslo Gospelkooriga.

Kokkutulekul osalustasu ei võeta! Kokkutulekul saab anda oma annetuse Eestimaa evangeelse töö tarvis, mis läheb sihtotstarbeliselt kogudustevaheliste kristlike organisatsioonide Agape Eesti ja Eesti Alfa töö toetuseks!

Kokkutuleku korraldab Eesti Evangeelse Alliansi Evangelismi- ja Misjonitoimkond!

Lisainfo: Janek Pallase tel: 56609876

.