Juhid ja ettevõtjad kirikute nädalal

09/2012
Triin Rait
Agape Eesti juhtide tööharu misjonär

Üks Agape prioriteete on hea sõnumi jagamine juhtidele:, inimestele, kelle tegevus kujundab Eestimaa olevikku ja tulevikku, on nad siis ärijuhid, ettevõtjad, poliitilised liidrid või kunstiinimesed. Soovisime kirikute nädala ajal ka neid meeles pidada. "Heartbeat Tallinn" raames leidis aset mitmeid kohtumisi Eesti juhtide ja rahvusvaheliste, Eestit külastanud kristlastest juhtide vahel.20 cobie langerak

Personalijuhtimise seminar
Cobie Langerak on CRU (varasema nimega Campus Crusade for Christ International) juhatuse liige ning ta viis läbi väga õnnestunud seminari teemal: „Kuidas leida ja hoida võtmepersoone ning luua nende arenguks sobiv keskkond". Cobie, kes enne koolitajakarjääri oli Philipsi vanem-asepresident personalijuhtimise ja organisatsiooni arengu alal, sai väga hea vastuvõtu osaliseks ning meil on hea meel, et seminaril osalesid mitmed Eesti tunnustatud ettevõtete personalidirektorid, ettevõtjad koos rahvusvaheliste ettevõtjatega.

Eksklusiivne kontsert-reis Naissaarele20 juhid kastiautos

Päev enne Kristuspäeva toimus ainulaadne kontsert-reis Naissaarele. Seal olid meie külalisteks rahvusvahelised ettevõtjad koos kohalike firmajuhtide ja poliitikutega. Olime julgustanud kristlastest ärimehi ja juhte kaasama oma uskmatuid sõpru ja kolleege. Alustasime teekonda saarele kell üks päeval Lennusadama kailt, et jahtidega poolteist tundi merel seilata. Edasi suundusime Naissaarel Omari küüni juurde, kus ootas meid õhtusöök. Päeva juhid Miguel Zayas ja Hannes Hermaküla lõid seltskonda hea õhkkonna juba esimesest kohtumisest sadamakail ning intervjueerisid õhtusöögi ajal paari külalist.

Muusik Taavo Remmel jagas, mida tähendab Looja tema, kui kunstniku jaoks, ja tunnistas oma usust. Ettevõtja Väino Põllumäelt küsis Hannes, et ta on kuulnud mehel kaks sünnipäeva olevat. Väino rääkis sellest, kui erinev on elada, omades lootust või olles keset lootusetust. Õhtu päädis erilise kontsertelamusega: Tõnu Kaljuste juhatusel tõi suurepärane Saksa päritolu muusikakollektiiv kuulajateni Gioachino Rossini teose „Väike Pidulik Missa". Pärast pikka aplausi istuti veel ning piiskop Ago Lilleorg jagas külalistele õhtumõtte, millega mindi Tallinna poole teele. Hea oli kuulda inimeste tänusõnu ja jagatud rõõmu ning mõista, et nad olid saanud puudutatud Kõigevägevama poolt.

.