Nuutsaku Õppe- ja Puhkekeskuse kodulehekülg avanes

04/2106 24 nuutsaku ppk
Henri Lehtsaar, Nuutsaku meeskonna nimel

Meil on hea meel taas kord minna Nuutsakul vastu suvehooajale ning jagada teiega mitmeid tänu- ja palvesoove.

Esmalt toome tänu Jumalale selle eest, et meie liidul on Nuutsaku Õppe- ja Puhkekeskus, mille kaudu saame teenida kogudusi erinevatel viisidel. Eelmisel aastal võõrustasime ligi 40 laagrit ja kogunemist, milles osales kokku üle 1900 inimese. Eriliselt rõõmustab aga see, et sealne keskus võib olla paigaks, kus inimeste elud saavad muudetud. Siinkohal tahame eriti tänada Leili ja Tanel Vainurat, kes igapäevaselt külalisi vastu võtavad ja neid teenivad ning aitavad ühtlasi kaasa sealsetele arengutele. Samuti Enn Palmikut, kelle abita ükski idee üles ehitatud ei saaks.

Sarnaselt varasematele on ka sel aastal mitmeid uusi arendusi. Suvehooajaks valmib ameerika sõprade kaasabil metsa all looklev kahte järve ühendav palverada. Lisaks sellele soovime ehitada söögisaalile laienduse – terrassi, et suuremad laagrid ei peaks sööma mitmes vahetuses ja lapsevanematel oleks mugav jälgida mänguväljakul mängivaid lapsi. Loodame, et need uuendused aitavad Nuutsakul veedetud aega veelgi meeldivamaks ja sisukamaks muuta.

Värskelt on valmis saanud uus internetis koduleht, kust saab täpsemat infot Nuutsakul pakutavate võimaluste kohta – www.nuutsaku.ee. Sealsest kalendrist on näha, et nii suvekuudel kui ka teistel perioodidel on veel hulganisti vabu aegu. Meie soov on, et veelgi suurem hulk inimesi nii kogudustest kui ka väljaspoolt võiksid avastada Nuutsakul pakutavaid suurepäraseid võimalusi, et saaksime seeläbi veelgi enam teid kõiki teenida.