Sõbralt Sõbrale jõudis Mustamäele ja Tõrva

05/2012 Henri Lehtsaar, turundus- ja arendusjuht tekst ja fotod

Sõbralt Sõbrale poekett on viimastel aastatel jõudsalt laienenud ja 3. mail avasime Tallinnas, Magistrali keskuses uue kaupluse.26 mustamae t99tajad

"See on meie suurim kauplus mitmes mõttes, see asub suurima linna ühes suuremas piirkonnas päris suures kaubanduskeskuses," sõnas Sõbralt Sõbrale juhataja Meelis Kibuspuu. Ta lisas: "Samas ei saa tõelist suurust mõõta vaid numbrites – tähendusrikkuse annavad sellele inimesed. Me pole üksnes taaskasutus-, vaid suhete ettevõte. Meil on, mida pakkuda tänu partnersuhetele, me saame seda pakkuda tänu töösuhetele ja meil on, kellele seda pakkuda tänu kliendisuhetele."

Sõbralt Sõbrale nõukogu esimees Ardo Ojasalu soovis müüjatele, et uus kauplus oleks töökeskkonnana koht, kus te saate olla head teenijad. "Täpselt sellist kauplust me oma kodu lähedale vajasimegi," sõnas pikalt poes ringi vaadanud vanapaar. Meie ühe staažikama müüja Leena sõnul oli avamispidu koos tervituste ja sõnavõttudega väga südamlik ning meeldejääv.

Seoses Tõrva Misjonimaja üleminekuga EEKBL-Valduste haldusalasse taasavasime 10. mail siin tegutsenud poe Sõbralt Sõbrale kaubamärgi all. Kui Mustamäe on meie suurim, siis Tõrva üks meie väiksemaid kauplusi. Lõuna piirkonna kaubandusjuht Terje Roose ütles avamisel, et tihtipeale on väiksemad asjad ja lihtsamad inimesed palju suuremad kui esmapilgul ettevõetud suured projektid ning tervitas uusi töötajaid Sõbralt Sõbrale meeskonnas.

26_mustamae_t99tajad.jpg Põhja piirkonna kaubandusjuhi Riina Tamme (vasakul) sõnul on ees põnev väljakutse nii meeskonnale kui ka läbimüükidele.

.