365 sünnipäeva tulid lähemale

07-08/2015 
Daire Tiigivee, Valduste OÜ administratiivjuht

EKB Liidu suvefestivali avapäeval toimus Tartu raekojaplatsil Sõbralt Sõbrale laat projekti heaks „365 sünnipäeva – iga päev ühele lapsele sünnipäev". Laada melu saatis kogu õhtu jooksul pealaval toimunud mitmekülgne muusikaline programm. Olgugi, et oli reede õhtu, oli laadatelk pidevalt rahvast täis. Meie kauba sortiment oli mitmekesine ja inimeste ostuhuvi suur. Projekti idee võeti väga soojalt vastu ja me saime palju julgustavat tagasisidet. Raha annetati ka lihtsalt hea eesmärgi nimel. Kokku täienes sünnipäevafond 2100 euro võrra.


Suvel said tähistatud mõned sünnipäevad, aga sügisel alustame taas laste otsimist, kelle sünnipäevad kõrvalise abita pidamata jääksid. Oleme loomas üleeestilist andmebaasi, selleks et kaardistada majanduslikes raskustes olevad pered ja aidata nende lastel pere ja sõprade seltsis aasta kõige tähtsamat päeva tähistada. Kui Sul või Sinu kogudusel on side peredega, kes vajavad abi, siis andke meile sellest teada! Samuti teavitage antud võimalusest ka kohalikke sotsiaalosakonna töötajaid, kes kindlasti kaasa aidata saavad.

Loodame südamest, et vaimustute sellest ideest niisamuti nagu Sõbralt Sõbrale meeskond ja aitate meil luua lastele meeldejääva sünnipäevaelamuse.
Täpsem info meie kodulehelt www.365sünnipäeva.ee või Sõbralt Sõbrale poodidest üle Eesti.