Hoolime koos!

05/2011

Henri Lehtsaar

Statistikaameti sotsiaaluuringu andmetel elas 2009. aastal suhtelises vaesuses ligi 16% Eesti elanikkonnast ehk 211 000 inimest. Suuremas vaesuses on üksikvanemad ja lasterikkad pered. Kui ühe või kahe lapsega paaride seas elab vaesuses kümnendik, siis kolme või enama lapsega peredes oli vaeste osatähtsus ligikaudu kaks korda suurem.

Vaadates statistilisi numbreid ja puutudes kokku puudust kannatavate peredega, ei saa me sellest probleemist mööda vaadata. Otsustasime Sõbralt Sõbrale teise ringi kauplustega koostöös sihtasutuse Sõbra Käsi ning meie klientide abiga, selles osas midagi ette võtta.

.

Alustasime Sõbralt Sõbrale poodides "Hoolime koos!" kampaaniat, mille käigus on inimestel võimalus kodus kasutult seisvaid asju annetusena meile müüki tuua. Pool Eestist korjatud kaupade müügitulust suuname otse edasi puudust kannatavate perede toetuseks lähtudes nende konkreetsetest vajadustest. Võtame vastu korrastatud riideid, mööblit, kodutehnikat, mänguasju, raamatuid, kodukaupu, tööriistu – kõike, mida ühest majapidamisest leida võib! Selleks, et kampaania täidaks oma eesmärki on oluline, et toodav kaup oleks ka müügikõlbulik.

Kampaania läbi saame teenida kolme gruppi inimesi:

Annetajad – kes saavad heategevuslikul eesmärgi ära anda endale kasutuid asju ja korrastada oma kodu.

Kliendid – kes saavad osta mõistliku hinna eest endale sobiva ja vajaliku eseme.

Puudust kannatavad pered – keda toetame kaupade müügist saadud ressursse kasutades vastavalt pere konkreetseid vajadusi silmas pidades.

Kampaanias on võimalik osaleda ka Sinul, kui soovid annetada oma asju heategevuslikul eesmärgil meie poodidele. Poodide kontaktid, kuhu on võimalik asju tuua, on järgmised:

Tallinn - Lastekodu 11

Tartu - Veeriku Selveris


Tartu - Annemõisa 8


Tartu - Kalevi 76


Viljandi - Kauba 4


Põlva - Mäe2A


Kärdla - Pae 10

Hoolime koos!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.sobraltsobrale.ee

Illustratsiooniks Logo asub järgneval lingil: http://sobraltsobrale.ee/firmast/suemboolika.html