TCM International Institute

05/2016

TCM International Institute on USA-s akrediteeritud ja Euroopa Liidus tunnustatud rahvusvahelise koostöövõrgustikuga kristlik (magistri)õppeprogramm. EKB Liidu ja KUSi ametliku partnerina pakub ta võimalust õppida praktilist usuteadust ja kristlikku juhtimist. Magistrikraadi saavad omandada need, kel on mingil (mitte tingimata teoloogilisel) erialal bakalaureuse kraad või rakenduslik kõrgharidus. Nii on hulk meie vaimulikke töötegijaid eesti- ja venekeelsetest kogudustest seal koolitust saanud.


Õpe koosneb 16-st kursusest. Veebipõhine õppekeskkond võimaldab igas aines selgeksõppida 3 kuu vältel põhilisemad mõisted ja seosed ning lugeda ja analüüsida kirjandust. Seejärel kohtutakse õppejõu ja kaastudengitega 4–5-päevaseks lähiõppeks. Õppima asumiseks on vajalik soovitus pastorilt ja TCMII regionaalselt koordinaatorilt. Õppemaks on 35 eurot kursus. Lisaks tuleb arvestada sõidurahaga, kui lähiõpe leiab aset välismaal. Eestis toimub aastas kaks kursust (tänavu nt mai algul Nuutsakul ja oktoobri lõpul Tallinnas). Ülejäänud aegadel saab kursusi valida Austrias või muudes Kesk- ja Ida-Euroopa ning endise NSV Liidu riikides rajatud õppekeskustes. Konkreetse ülevaate ainetest ja õppekavast ning õppimistingimustest leiab veebilehelt www.tcmi.edu. Samas on ka selgitused spetsialiseerumiste küsimuses (kristlik noorsootöö, hingehoid, juhtimine või koguduste rajamine).
Küsimuste ja suurema huvi korral kontakteeruge otse Meego Remmeliga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!