Erakordne naine

09/2012

Allikas: Plussmeedia
Signe Reinaru, Agape misjonär

"Heartbeat Tallinn" nädala raames toimus Olümpia hotelli konverentsisaalis üks erakordne päev. Valminud oli eestikeelne väikegrupi materjal naistele, kes otsivad oma elule sügavamat tähendust. Selleks sündmuseks oli kokku tulnud üle 100 naise üle Eesti, et saada osa pidulikust lõunasöögist ja „Erakordne naine" materjali esitlusest.

Päeva üks peakõnelejatest oli Vonette Bright USAst, kes on oma elu pühendanud Jumala teenimisele. Ta tõstis esile, et eesti inimesed on väga palju muutunud. Kui ta nõukogude ajal siin viibis, siis oli inimeste pilk peamiselt suunatud maha, näoilmed tõsised ja sammud rasked. Nüüd näeb linnapildis rõõmsamaid ja lootusrikkamaid nägusid ning isegi liikumises on märgata kergust ja vabadust. Tänu Jumalale selle eest!21 vonette bright-1

Esitlust juhtis Kristel Jürgens, kes on „Erakordne naine" materjali Eesti-poolne eestvedaja. Ta selgitas: „Erakordse naise kursus annab meil võimaluse avastada, kuidas elada senisest efektiivsemalt tähendusrikast elu, et me saaksime olla need, kelleks Jumal on meid loonud ja teha seda, milleks ta meid on kutsunud."

.


Renee Keller juhtis meid ülesandesse, kus tuli joonistada 7 toaga maja. Igal toal oli oma nimi, mis sümboliseeris elu erinevaid valdkondi: usk, keha, lähedased, sõbrad, raha, töö, puhkus. Renee küsis: „Kas Jumalal on igasse sinu tuppa ligipääs või oled sa mõne toa Jumala ees lukustanud?" Naine jagas oma kogemust: „Minul on mure oma keha pärast väga suur, kuna mul on haigus, mida ma kardan. Vahel suudan selle Jumala kätte anda, aga siis järgmisel hetkel proovin enda jõust sellega hakkama saada"

Päeva haripunktiks oli õhupallide lennutamine taeva avarustesse. Igaüks sai panna oma „mure toa" või koorma õhupalli külge ja seejärel suundusime välja, kus igaüks vabanes oma murest ehk õhupallist, andes need Jumala hoolde!

Kui Sa soovid hakata juhtima naistegruppi näiteks oma koguduses, siis naiste väikegrupi materjali „Erakordne naine" saab tellida aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..