GLS juubelikonverentsi mõju ulatub tänasesse

01/2018 20 vabatahtlikud
Laura Maide, Sõbralt Sõbrale turundus- ja kommunikatsioonijuht
Fotod: Kristi Novikov.

Vaatamata sellele, et Global Leadership Summit (GLS) konverentse on Eestis korraldatud juba kümme aastat, suutis 10.–11. novembril Tallinnas SpaceX sündmuskeskuses ja restoranis Viktoria toimunud juubelikonverents „Julge JUHTIMINE. Igaühel on MÕJU” taas pakkuda palju uut ja üllatavat.

Osalejate arv oli rekordiline, ületades tuhande piiri. Põhisaalis ja meeskondadele mõeldud GLS+ saalis oli kokku 803 kuulajat, taustal toimetas 128 vabatahtlikku. Lisaks osales 220 inimest GLS noorteprogrammis. „GLSi kordaminek oli justkui paljude pusletükkide kokkuasetumine,” ütles põhisaali päevajuht Gunnar Kotiesen. „See sai teoks Jumala armu ja suure hulga inimeste tohutu pingutuse läbi,” lisas ta.

Kus iganes me oleme oma eludega, saame valida julge juhtimise.

Loe edasi: GLS juubelikonverentsi mõju ulatub tänasesse

Konverents südamest ja loomisest ning südamest loomisest!

01/2018 02 ARTest2018

Konverents toimub laupäeval, 3. märtsil Tallinna Metodisti kirikus kell 11–19.
Räägime asjadest, mis aitavad avada loojate andeid ja südameid suuremaks eneseväljenduseks. Mõtleme ka takistustele ja probleemidele, mis muudavad loomise raskeks. Räägime tuntud loojatega loomise kergusest ja raskusest ning esitame küsimusi psühholoogidele, psühhiaatritele, pastoritele ja loovisikutele, kes on ületanud raskuseid enda elus. Küsime, kas lihtsam on luua Loojale või lihtsalt luua. Kuulame tunnistusi ja mõtleme kaasa.
Konverentsi avab oma sõnavõtuga peapiiskop Urmas Viilma ja lõpetab muusika Matis Metsala juhtimisel.
Konverentsi raames avatakse näitus „Peidus pool”, milles osalevad eesti ja läti kunstnikud. Avatud on Logose raamatupood ja müügil on kristlikku kirjandust ning kunsti.
TULE, KUULA ja OSALE!
Jälgi infot kodulehel www.artestplus.ee ja Facebookis!

Kuidas sinust võib saada 360° juht

10/2017
Bill Hybels, Willow Creek vanempastor

Kolmesaja kuuekümne kraadi juhid ei suuna oma juhtimisandi üksnes lõuna poole – inimestele, kes nende hoole alla on antud. Nad õpivad juhtimist ka põhjasuunas, mõjutades neid, kelle autoriteedi all nad ise on, samuti itta ja läände – mõjutades oma kaaslasi. Aga kõige tähtsam, nad õpivad, kuidas hoida oma kompassinõel õiges kohas iseennast juhtides – hoides oma elu heas häälestuses, et nad saaksid teisi maksimaalselt juhtida.

Loe edasi: Kuidas sinust võib saada 360° juht

Julge JUHTIMINE. Igaühel on MÕJU

16 gls banner
10/2017

Sel aastal tähistab GLS juhtimiskonverents oma juubeliaastat. Möödunud üheksa aastat on pakkunud meile rohkelt ilusaid hetki ja andnud meeletult inspiratsiooni. Ära on kuulatud sadu kõnelejaid, kes üheskoos on võimestanud sadu juhte viima ellu unistusi, mis seni ainult unistusteks olid jäänud, ja võtma ette samme, mis julgustust vajasid.

Loe edasi: Julge JUHTIMINE. Igaühel on MÕJU

Aastakonverents „Järgime Jeesust!“

05/2017 14 n6mmel

21.–22. aprillil Tallinnas Nõmme baptistikoguduses toimunud EKB Liidu aastakonverentsist 2017 võttis osa 163 delegaati 51 kogudusest.
Avateenistust juhatas Liidu Noorsootöö Keskuse juhataja Sven-Joonatan Siibak. Johann Theron (Lõuna-Aafrika Vabariik, misjoniorganisatsioon Kingfischer) jutlustas teemal „Kristlased teevad kogudusi, jüngrid toovad taeva maa peale”. Ta rõhutas, et meil tuleb pühendada rohkem aega vähematele inimestele, nagu Jeesus seda tegi.

Päeva lõpetas näiterikas ja sisutihe arutelu teemal „Jünger argipäevas” Laagri koguduse pastor Tõnis Roosimaa ja J. Theroni juhtimisel.
Kogudustele olid eelnevalt saadetud 80leheküljeline detailne tekstifail „Elust ja teenimisest 2016. aastal”. Delegaadid said selle aastaraamatu trükiversiooni ja nii oli öömajal võimalus valmistada end aruandekoosolekuks paremini ette.

Loe edasi: Aastakonverents „Järgime Jeesust!“